Zdieľať
1X Wasp Odstrašujúci Yellowjackets Bee Hornets - Falošný Hniezdo - Simulované & Natural NOVÉ
Cena
€1.15 -43 %
€2.05
Dostupnosť Skladom

1X Wasp Odstrašujúci Yellowjackets Bee Hornets - Falošný Hniezda - Simulované & Natural NOVÉ

Popis:

Zadarmo Prírodné & Non-Jedovaté Wasp Odstrašujúci je chemická bezplatné riešenie na zabránenie wasp škodcami ničí vaše outdoorové aktivity.

Je simulované wasp, ktoré pôsobí na osy' instinctual a teritoriálne správanie.Väčšina druhov osy majú prirodzenú tendenciu vyhnúť hniezdenie v 200 ft.polomer konkurenčných kolónie.Osy majú aj tendenciu hliadky sa žiadny ďalší z hniezda, ako to isté 200 ft.polomer.

The Wasp pôsobí ako prvá línia obrany v pešti správu vášho majetku simuláciu, že táto oblasť je už tvrdil v existujúcich kolónia osy.Najlepšie výsledky možno dosiahnuť vtedy, keď je nasadený skoro na jar, keď včela je skauting pre výhodnej polohe na stanovenie jej hniezda.Raz ona sa stretne na Wasp ona sa bude pohybovať na zistenie non-napadnutého oblasti inde.Bude tiež odradiť náhodné osy z loitering v oblasti, keď si uvedomujú konkurenčné simulované hniezda.

Ak je umiestnené v priestore, kde je už založená kolónia osy, výrobok má obmedzený účinok.Je dôležité vyčistiť všetky existujúce wasp hniezda pred zavesenie na vybranom mieste.Najlepšie miesta na zavesenie sú pod odkvapom, pod palubou/verandu alebo za hustého stromu baldachýn.Vyrobené z papiera-ako materiál vyrobené z bavlny a bambusových vlákien, má určitý odolnosťou voči poveternostným vplyvom a je citlivé na dážď a vlhkosti.Nasadenie v oblastiach, ktoré majú obmedzený expozície voči dažďu a vlhkosti sa odporúča.Keď poveternostné podmienky nie sú priaznivé odporúča, že by mali byť prijaté v interiéri.

Je veľký nákladovo efektívny spôsob, ako pomôcť prirodzene chrániť váš majetok pred nepríjemné a možno aj nebezpečné škodcami väčšiny druhov osy a žlté vesty.

Špecifikácie:

ÚČINNÉ VISUAL ODSTRAŠUJÚCI: simulovaný pôvodného hniezda relie na osy " prírodný inštinktívne a teritoriálne správanie, aby sa zabránilo budovanie nových hniezd v 200 ft.polomer konkurenčných existujúcich kolónie.Pomáha predchádzať osy, hornets a žlté vesty od budovanie nových hniezd predpokladu, že nie sú žiadne existujúce hniezda v oblasti!

VIACERÉ umelé návnady HNIEZDA: trvanlivý papier-ako umelé wasp hniezda postavené z odolný voči poveternostným vplyvom bavlny a bambusu vlákniny zmes; každý visí wasp odstrašujúci opatrenia, 8 cm v priemere, s výškou 10 cm.

NON-JEDOVATÉ & CHEMICAL-ZADARMO: Prestať používať toxické chemické spreje a peny, ktoré majú obmedzený vplyv a spoliehať sa na opakované použitie.Majte deti, domáce zvieratá, a všetci ostatní bezpečné v rámci svojho vonkajší obytný priestor a zároveň sa teší čas spolu vonku.

RÝCHLE a JEDNODUCHÉ NASADENIE: Jednoducho zavesiť pôvodný pod odkvapom, paluby, hustý strom baldachýn alebo akékoľvek iné chránenom vonkajšom priestore s obmedzené množstvo dažďu a vlhkosti.Potom sedieť, relaxovať, a oceniť sting-free GRIL, bazén party, rodinné si spolu, a ďalšie.

IDEÁLNY NO-KILL & NO-TRAP RIEŠENIE: Obe hornets a niektoré druhy osy poskytnúť životne dôležité prípravky na kontrolu škodcov služby v rámci ekosystému a krmív na iné nežiaduce hmyzu, ako sú vošky & komármi.Zabíjanie sociálne osy s tradičné vysoké náklady na údržbu pasce je kontraproduktívne, ako to len podporuje viac wasp činnosti!Uväznení alebo mŕtvy osy môže vydať poplašné feromóny, v ktorom spoluobčanov osy potom prichádzajú na vyšetrenie a útok vnímať nebezpečenstvo.

Package Zahrnuté:

1x Simulované wasp hniezda

1xMetal rám

1xstring

Štítky: beanbag xl, mdl, zvlhčovač vzduchu pre batériu, stredoveké oblečenie, beekeep, včelieho medu, včelí úľ, mbr, bee nástroj, home decor.

Číslo Modelu Domov
Materiál Kov
Funkcia Eco-Priateľský
Názov Značky ISHOWTIENDA
Špeciálne Nástroje Typ Bee svietidla
Kovové Typ Z Nehrdzavejúcej Ocele
Pôvod CN(Pôvodu)
Certifikácia CE / EÚ, CIQ, EHS, FDA

Napísať recenziu

Súvisiace produkty