Zdieľať
SONOFF SNZB-02 ZigBee Teplota A Vlhkosť, Senzor Monitor Údajov v Reálnom čase Skontrolovať Cez EWeLink APLIKÁCIA Pracovať S SONOFF Most
Cena
€7.20 -29 %
€10.28
Dostupnosť Skladom

Popis:

SONOFF SNZB-02 je ZigBee teplota a vlhkosť, senzor, ktorý dokáže bez problémov pracovať s sledovať teplotu a vlhkosť, zmeny v domácnosti, ktoré všetky v reálnom čase hodnoty môžu byť kontrolované na eWeLink APP.Ešte lepšie, môžete nastaviť stav smart scénu, ktorá je ventilátor je zapnúť/vypnúť, keď teplota dosiahne limit , alebo odvlhčovač vo vašej izbe začne pracovať, keď vlhkosť vzduchu je cez vyššie, pomáha zabrániť rastu plesní a alergénov.Môžete nastaviť smart scény na spustenie výstrahy prostredníctvom podujatí, ako je vysoká/ teplota, vysoká/nízka vlhkosť podmienky a ďalšie.Prístroj funkciu zdieľania robí vaše deti, rodina, dokonca susedia informovaný o podmienkach prostredia vášho domova s ich mobilné telefóny.Fotoaparát funkcia je k dispozícii na senzor, aby ste vedieť, čo je, prejdite na v domácej.Vyhradzuje čas pre vás, aby prijali opatrenia, ak nebezpečenstvo požiaru vzniká.To je batériový senzor, ktoré môžu byť umiestnené v každom rohu domu na monitorovanie teploty v miestnosti a vlhkosťou.Inštalácia bez náradia, jednoducho stick senzor na povrchu steny alebo zariadenie, a vidieť to pekne, pracovať pre vás!

Sledovať vnútornú teplotu a vlhkosť.

Synchronizácia real-time teplota a vlhkosť čítanie APP.

Môže vyvolať Wi-Fi zariadenia v inteligentných scény.

Pridať fotoaparát, aby ste vedieť, žiadne núdzové vo vašej domácnosti.

Low-battery oznámenie.

Rýchla a jednoduchá inštalácia.

Špecifikácie:

Batéria: 3V(CR2450);

Bezdrôtový protokol: Zigbee (IEEE 802.15.4);

Materiál: PC;

Rozmer: 43X43X14mm

Package Zahrnuté:

1*SONOFF SNZB-02 - ZigBee Teplota A Vlhkosť, Senzor

Poznámky:

SNZB-02 bude k dispozícii na loď z 18. júna. Zabezpečí nižšie náklady na dopravu, tovar vám bude dodávaný bez batérie pribalené.

Štítky: sonoff, mini sonoff, odtieň most žiarovka, snímač srdcovej frekvencie, co2 zigbee, sonoff dotyk, sonoff wifi, tuya zigbee, rf sonoff, switchbot.

Podpora Dropshipping/Veľkoobchod
Certifikácia CE
Pôvod CN(Pôvodu)

Napísať recenziu

Súvisiace produkty