Zdieľať
SILIKÓNOVÉ HADICE CHLADIČA pre MINI COOPER S SPI 1275/1.3 L 1990-1996 91 92 93 94 95 ČERVENÁ/MODRÁ /ČIERNA
Cena
€50.86
Dostupnosť Skladom

SILIKÓNOVÉ HADICE CHLADIČA pre MINI COOPER S SPI 1275/1.3 L 90-96

Farba:Modrá,Žltá(Prosím zvoľte si needcolor, alebo náhodný dodanie) Materiál:Vysoko kvalitná siliconeHOSE kit Produkt výhody: vysoká teplotná odolnosť Pracovná Teplota:-76°F (-60°C ) až +500°F (+260°C) Pracovný Tlak:0,3 do 0,9 Mpa Hrúbka: 2 mm do 5 mm , 3~4-ply Kritický Tlak:2Mpa Veľkosť tolerancia: +/-0.5 mm

Špecifikácie

Je nám ľúto, Žiadny Havaj, Aljaška, Guam, alebo Puerto Rico PO box, APO, francúzskej polynézie, HI AK, PR, GU, VI a iných krajinách, prepravné a manipulačné poplatky stáť viac.Prosím, kontaktujte nás pre dopravu citát prvý pred nákupom Všetky objednávky sú odoslané a sú odoslané do 1-2 pracovných dní po zaplatení.Závisí od rôznych oblasti potrebuje 3 - 10 Pracovných DNÍ, No poštovné na víkendy a sviatky.Číslo zásielky vám bude zaslaný po vaša objednávka bola odoslaná.

Medzinárodné Kupujúcich – vezmite Prosím na Vedomie: * Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu.Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti. *Prosím poraďte sa so svojím krajiny colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred ponúkanie/nákup.

Skontrolujte prosím, merania a hadice miesto pred objednaním, alebo pokojne e-mail alebo www.ramikydoulov.sk je centrum správ nás pre informácie a odpovedať na otázky......

Dodacia Lehota

1、 Všetky objednávky sú odoslané a sú odoslané do 1-2 pracovných dní po zaplatení. 2、 Závisí na rôzne oblasti potrebuje 3 - 10 Pracovných DNÍ 3、 No poštovné na víkendy a sviatky. 4、 Číslo zásielky vám bude zaslaný po vaša objednávka bola odoslaná.

Návrat

* Môžete vrátiť vaše položky do 30 dní, ak tovar obdržíte nie je, ako je popísané * poskytneme výmenu, vrátenie alebo iné vhodné usporiadanie, ako sme sa dohodli po obdržaní vrátenej položky.

Štítky: meď chladič, záhradné hadice, lego moc, gc2269, tortu formy kremíka, hadica 6 mm 10, pre hadicu na vodu, frap silikónové hadice, výmenník tepla pre vodné chladenie pc, tehla moc.

Pôvod CN(Pôvodu)
Názov Značky FLUIDYNE

Napísať recenziu

Súvisiace produkty