Zdieľať
Kolibrík Kovové Vták Umelecké Dekorácie Pre Váš Dvore Alebo Strom Metal Art Dvore, Záhrada Veľkonočné Figúrky jardineria decoracion#F
Cena
€3.82 -46 %
€7.20
Dostupnosť Skladom

Funkcia :

Tento podivný Kolibrík kovové vták 5" tallový a 5" wide!Prudký nárast bol integrovaný do stromu vetvu pre jednoduché umiestnenie a inštaláciu.Vopred vyvŕtanie malej diery a kladivom v zvyšok cesty!

veľkosť:19 cm*15 cm

Tieto vzory sú jedinečné a boli navrhnuté a vypracované našimi v dome umelcov.Naše metalbirds sú rezané na krásny život, ako veľkosť, aby sa tešil z každého mieste vo vašom dvore alebo na záhrade!Naše kovové vtákov sa dá objednať v čiernej, aby sa zachovala kovov a ukázať sa lepšie v ich okolí.metal sám o sebe nie je ukázať, ako aj maľované čierne prevedenie.Predviesť svoje krásne vták dôrazne odporúčame čierna verzia.

Objednajte si Metal Art Kolibrík a začnite si užívať svoj priestor viac sa s radosťou tento úžasný chlap vám prinesie!Robí skvelé Vianoce alebo na Deň matiek darček pre vtáka milenca vo vašom živote.

Elegantný a Podrobné Rez Vzory

Metalbird, Kovové Vtákov, Kovové Strom Dekorácie, Oceľové Vtáky, Kovové Zvieratá, Kovové Strom Vtákov

Obsah Balenia:

1 x Kovové Strom Vtákov

Štítky: muži naštvaný vták, vták dekor, prehoz naštvaný vták, falošné papagáj, dekor králik, záhradný trpaslík, cartas naštvaný vták, fontána záhrada, dekor záhrada, tsum naštvaný vták.

Type4 Kvalita Života
type6 Praktickosť
type1 Eco-Priateľský
Materiál Plastové
Pôvod CN(Pôvodu)
type8 Dropshipping A Veľkoobchod
type5 2021 nové
Tému Architektúra
type7 Bežne používané
Type2 Optimalizovať život
Štýl Pastoračné
Type3 Život urob si sám
Je To Inteligentné Zariadenie No

Napísať recenziu

Súvisiace produkty