Zdieľať
1Pack Myši Korčule Glide Nohy Podložky Ice Verzia Tiger Hernej Myši Nohy Nálepka pre logitech G903 Bezdrôtovej Myši, Biela
Cena
€3.53 -29 %
€5.03
Dostupnosť Skladom

OOTDTY

Funkcie: hrúbka ľadu white je 0,8 mm a tvrdosť materiálu je podobná Vylepšená verzia.Čisto biely nemá žiadne preliačiny a je hladšia.Ice white je inovovanej verzii Rozšírená verzia, ktorá je viac odporúčané a praktické.

Produkt nie len nebude poškriabaniu podložka pod myš, ale tiež robí pohyb myši plynulejšie a stabilnejšie Zaoblené Hrany myši korčule iných tvorcov.

Materiál výrobku pridáva mazacie na báze 100% PTFE.Dosiahnuť presné a pohodlné ovládanie na rôznych materiálov, myši, podložky, napríklad handričkou alebo nylonu.

Znižuje trenie medzi myš a podložku pod myš.Poskytuje plynulejší lietanie skúsenosti.

Všetky zbytočné kúsky myši korčule sú vopred odstránené pre jednoduchšie použitie.

Striktne určená podľa skutočných mouses,po zvážiť myši snímač je odolnosť a presnosť opatrne,tvar, hrúbka bol upravený pre každý model.

Špecifikácie: Kompatibilné s: G903 HRDINA LIGHTSPEED Wireless Mouse

Arc špičkovým dizajnom

Farba: Biela

hrúbka:appprox. 0.8 mm

Materiál: PTFE

Veľkosť:appprox. 9x7cm/3.54x2.76in

Množstvo: 1set /pack

Balenie Obsahuje: 1 Pack x G903 Wireless Mouse(1 Sada)

upozornenie: Tento produkt je náhrada myši nohy.Po odstránení pôvodnej myši nohy nálepky, čistenie spodnej časti plášťa alkoholických bavlna, ktorá je priložená v balíku, a potom prilepte novú myš nohy.

Po vybratí priehľadný ochranný film na myši nohy, opatrne priložte nohy groove na myši spodnej časti plášťa, potom platí mierny tlak, aby sa zmestili na nohy.

Nie opakovane nalepiť a lúpať nohy nálepky.

Štítky: razer deathadder drôt, myš normálna, zlatá myš, herné podložka pod myš argb, logitech mx, g29 radenie, myš nohy tiger, logitech, herné podložka pod myš zlato, g29 logitech.

Materiál PTFE
Kompatibilné s logitech G903 HRDINA LIGHTSPEED Wireless Mouse
Pôvod CN(Pôvodu)
Druh Myš Korčule
veľkosť appprox. 9x7cm/3.54x2.76in
Názov Značky yesido

Napísať recenziu

Súvisiace produkty