Zdieľať
Vonkajšie Potreby Na Kempovanie Sporák Náplň Adaptér Ploché Plyn Adaptér Ventil Filter Plynu Konvertor Shifter Valec Náplň Adaptér
Cena
€0.54 -31 %
€0.79
Dostupnosť Skladom

Plynová Náplň Adaptér pre Outdoorové potreby na Kempovanie Sporák Plynový Valec Plyn Nádrž Plynový Horák Príslušenstvo Turistika Nafúknuť Bután Kanister

Turistika kempovanie plyn náplň adaptér

Ručne vyrobené z 6082T6 hliníka.Jednotka je približne 12 mm priemer 18 mm dlhé.Umožňuje náplň vášho plyn plechovka podobným spôsobom, ktorý by ste plynový zapaľovač cigariet.

S týmto prístrojom môžete náplň lindal skrutku typ plyn kanystry (pozri fotografie) veľmi populárna turistika a kempovanie, od lacných bután kazeta typ plynovej bežne používaný v malých prenosných ohrievačov a Čínsky typ sporákov, ktorá stojí okolo 95p každý, takže si môžete ušetriť dosť peňazí tým, dopĺňanie.

Pravidlá pre používanie nižšie (pozri tiež fotografie)

1) Vážiť nevyužité plný bután hrnca a písať s plsťou-tip na základňu.

2) Miesto prázdny kanister byť doplňované v mrazničke pre cca.pol hodiny alebo cez noc.

3) Odstrániť kanister z mrazničky a miesto adaptér do hrnca.

4) Mať váš nový full bután hrnca a vložte do adaptéra.

5) Push kanister pevne dole na 10-15 sekúnd v čase, kontrola každom hmotnosť kanister, kým sa zhoduje na pôvodnú hmotnosť napísané na základňu.

Dôležité Poznámky:-

1)Ak ste nepresiahne pôvodnej hmotnosti kanister môžete vyhnať prebytočného plynu otočením kanister hore, zadný dole, smerom k podlahe, a zasuňte adaptér do rúk, potom kontrola hmotnosti.

2)Toto je veľmi dôležité, pretože presahuje pôvodnej hmotnosti plynu v plechovka, znižuje množstvo priestoru v rámci kanister na plyn rozšíriť.V opačnom prípade to bude znamenať, sporák budú pľuvať z kvapalného plynu počas používania, až kým tlak v plechovka je znížený dostatočne.

3)Po máte naplnený na kanister, to je vždy dobré, bezpečnostných postupov na kontrolu tesnenia na kanister na žiadne úniky.

Len náplň vášho kanistroch v dobre vetranom priestore, som.e.vonku

Prečo potrebujeme tento adaptér:

Populárne plyn cannisters nájsť tu sú buď Lindal Ventil Skrutka, ktorá sa používa na SK 521 zariadenia alebo Kazety plyn cannister, ktoré sa bežne používajú na steamboat sporák.

Pre väčšinu horolezcov tu, stále radšej používať Lindal skrutku, sporák.Dôvody sú jednoduchosť, tieto pece vypáliť lepšie vo vysokých postoj, sú jednoduchšie nastavenie a môžu pack spolu s cook súpravy.

Avšak tieto Lindal skrutku sporák cannister nie sú lacné, najlacnejšie 230 g je okolo NT70 (USD2.30), ale Kazety Plyn cannister 220g 3 plechovky náklady len NT90 (USD3.00).Ak chcete použiť Kazety Plyn cannister by byť lacnejšie.Riešenie tohto problému bude ideálne vypĺňať kazeta plyn cannister do Lindal skrutku cannister.Tu je produkt, ktorý je schopný robiť túto úlohu.Na vid hore ukážeme, ako sa to robí.

1 X Plyn Náplň Adaptér

Štítky: bicykel radenie, alkohol stojan, infračervené titán plynový sporák, sporák na drevo, sporák, mini sporák, box dreva potreby na kempovanie sporák, olla kemp plyn, umiestnenie plynová varná doska, tábor sporák.

Konektor Nádrž Na Plyn Spáliť
Plynová Náplň Adaptér Príslušenstvo
Štruktúra Jeden Kus
Pôvod CN(Pôvodu)
Platné Korenie Typ Pevné Korenie
Certifikácia Žiadne
Podmienky Používania Normálne Vonku
Kus Počet Veterný Štítok Žiadny vietor štít
S Zapaľovacie Zariadenie alebo Nie nie je súčasťou
Palivo Plyn
Materiál Z Nehrdzavejúcej Ocele
Jednorazové No
Počet Používateľov <3
Model Konektor
Spôsob Aplikácie manuál
Druh Prepínač Nástroj

Napísať recenziu

Súvisiace produkty